2225PC334MAT1A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    2225PC334MAT1A
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation 2225PC334MAT1A Capacitance: 0.33 uF Dimensions: 5.1 mm W x 5.6 mm L x 2 mm H Dissipation Factor Df: 2.5 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 2225 (5664 metric) Product: Tip & Ring MLCCs Series: 2225 Temperature Coefficient / Code: X7R Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 20 % Voltage Rating: 250 Volts